Bireysel danışmanlık Aile danışmanlığı Psikonkolojik danışmanlık

Tavsiye Et

Görüş belirt   yenile
Songül       izmir      
Sinem hanımla yakın bi arkadaşım sayesinde tanıştım.yıllardır psikolojik tedavi görüyordum.1999 yılından beri desem hep korkularım vardı.korkularımla yaşıyordum ben. tükenmek bilmeyen panikataklar...yaşamıyordum ya ben.ilaçlar ilaçlar ilaçlar..taki Sinem hanımla tanışana kadar.muhasebeciydim ve kendi mesleğimi bile yapamıyordum.çok sevgili eşim bile bıkmıştı benden.açıkçası Sinem hanıma giderken de hiç ümidim yoktu.ama benim hayatımı öyle bir değiştirdi ki.yaşamayı öğretti bana.her görüşmemden sonra daha bir güç veriyordu bana.ben konuşarak tedavi olabileceğime hiç inanmıyordum.şu anda o kadar iyiyim ki.4 yıldır mesleğimi yapıyorum.o korkak ben yok artık.kendi kararlarımı veriyorum.ilaçlar da yok artık...Sinem hanım mükemmel bir insan.ona minnettarım.bazen ziyaretine gidiyorum.ve hissediyorum ki beni iyi görmek onu mutlu ediyor.
15.10.2015 tarihinde yazdı
S.A       izmir      
Çocukluğumda yaşadığım şeylerin etkisi olduğunu düşündüğüm bir hastalığım vardı. 6 yaşındayken öz babam annemle büyük bir kavga ettiğinde bana olmadık şeyler yaptı. çok ağlamama rağmen beni dinlemedi. Daha sonra şiddetli geçimsizlikten boşandılar annem 2 yıl sonra 2. evliliğini yaptı onun sevgisi benim için herşey olmuştu üvey babama çok ısınmıştım zaten henüz 8 yaşındaydım baba sevgisini onda görmüştüm hep çok yakındık. fakat ergenlik çağımda bana tacizde bulundu. Üniversiteyi bitirdim, nişanlandım. Nişanlıma yaklaşamıyor onu ittiriyordum, bu durumda nasıl evleneceğim diye kaygılar yaşamaya başlamıştım. Bir arkadaşımın önerisiyle Sinem Hanımdan yardım aldım ve yaşadığım travmaların üstesinden geldim. Şu an nişanlımla yakınlaşma problemim yok ve yakında evleniyoruz. O işini bilen harika bir uzman herkese tavsiye ediyorum.
21.7.2014 tarihinde yazdı
B.S       İzmir      
Öncelikle şunu söylemeliyim ki daha önceden hiç psikolojik destek almamıştım ve biraz da önyargılıydım fakat bu tavrın yanlış olduğunu gördüm.Çünkü büyük ya da küçük hepimizin derdi var ve biz bazı sorunları bazen büyüterek içinden çıkılmaz hale getirebiliyoruz.Benim de birkaç kişisel problemim vardı;sosyal ortamlarda rahat olamamak,fazla zihinselleşme ve mükemmeliyetçilik gibi...İnsan bu özelliklerini değiştirmek istese bile bazen bilinçaltı buna izin vermiyor.Tam bu noktada insanın kendisiyle barışık olabilmesi,özgüven ve çeşitli sorunlarla başa çıkmada psikolojik desteğin yeterince faydasını gördüm.Özellikle Sinem Hanım'ın sizinle iyi iletişimi ve sorunlarınızla tam bağlantılı çözüm önerileri sizi bu hususlarda çok daha fazla başarıya ve mutluluğa yaklaştırıyor.2 seans almama rağmen mucizevi diyebileceğim değişiklikler oldu hayatımda...
17.7.2014 tarihinde yazdı
Zehra       izmir      
MERHABA, 4 yaşındaki kızımın inatlaşması, söz dinlememesi ve az da olsa yemeklerini yememekte direnmesi üzerine konusunda uzman bir hekim arayışına girdim. İnternette bu siteyi ve de Sinem hanımı bularak randevu alıp görüşmeye eşim ve kızımla beraber gittik. İlk andan itibaren çocuğuma ve bizlere karşı çok iyi niyetli olumlu bir yaklaşım sergiledi. Anlayışlı ve sabırlı bir yaklaşım içinde sorunumuzu çözümleme çalışmalarına başladı. 2. seanstan sonra ciddi bir şekilde çocuğumda değişimler başladı. Sorunumuzun bu kadar kolay çözüme ulaşacağını hiç tahmin etmezdim. Yolumuzu aydınlattığı ve engellerimizi kaldırdığı için kendisine minnettarız ve çok teşekkür ederiz. Sinem hanıma bundan sonraki çalışma hayatında başarılarının devamını dileriz. Eğer sorununuz var ise (umarım hiç olmaz), hiç düşünmeden Sinem hanımı herkese şiddetle tavsiye ederim. Saygılarımla.
17.7.2014 tarihinde yazdı
Ezgi       İzmir      
Sinem hanıma hayatımın ikilemini yaşadığım bir durumda başvurdum. Kendisi kesinlikle yargılamayan, çok olumlu, sabırlı ve iyi bir dinleyici. Küçük görünen ama etkisi çok büyük olan yönlendirmeleriyle hayatımın iyi yönde ivme kazanmasını sağladı. Sinem hanım sayesinde mutluluğumun önemini kavradım ve bu yönde adımlar attım. Hayatım tamamen değişti. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
13.6.2014 tarihinde yazdı
Songül       Uşak      
Sinem hanıma kızımla birlikte gidiyoruz. Güler yüzü ile karşıladı bizi.Kendinden emin haliyle güvenimizi kazandı. Ailece yaşadığımız kötü bir olay neticesinde tavsiye üzerine tanıştık kendisi ile. Kızım 11 yaşında ve üstesinden gelmediği korkuları başlamıştı. Normal hayatını oldukça etkiliyordu. Birkaç seans olmasına rağmen kızım rahatladı. Halen devam ediyoruz. Sinem hanımın iyi bir çocuk ve aile danışmanı olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim. Çok rahat bir ortamda çok rahatlıkla derdinize derman bulabilirsiniz. Kızım benimle duygularını peylaşmaya başladı, dialoğumuz değişti. Artık konuşarak anlaşabiliyor ve istek ve hislerimizi paylaşıyoruz.
6.6.2014 tarihinde yazdı
Hatice       İzmir      
herkese merhaba.ekim ayında sinem hanımdan danışmanlık hizmeti almaya başladım.açık söylemek gerekirse psikologların benim sorunuma çare bulabileceğini düşünmüyordum.sinem hanım beni çok güleryüzlü olarak karşıladı.belli takıntılarım vardı,korkularım vardı.ilaç da kullanıyordum ama ilaçlar beni sadece uyuşturdu,görüşmeler ilaçtan daha etkiliydi sanki.her iki haftada bir görüştük.hala görüşmelerimiz devam ediyor.şimdi daha iyiyim sanki.eşimle de aramız düzeldi.artık beni anlayışla karşılayabiliyor.sinem hanımın eşimle de görüşmesi onu çok değiştirdi.artık beni sorgulamıyor. çok teşekkür ederim sinem hocam.iyiki varsınız.
6.6.2014 tarihinde yazdı
Ahmet Somyürek       izmir      
Merhaba, Psikolog Sinem hanımı daha önce tanımıyordum.Sadece buradaki forumları okudum ve aile danısmanlıgı hakkında yardım almak istedim. Su ana kadar 1 ay bile olmadı , kendisinin vermis oldugu, olumlu recete ile tekrardan hayatım renklenmeye basladı. İyi ki kendisini tanimisim. Onun sayesinde esim, cocugum ve ben artik hayata daha da olumlu ve guzel bakiyoruz. Kendisi simdiye kadar gordugum en iyi doktorlar arasindadir inanin. Kendisine buradan cok tesekkur ederim. Saygılar.
30.10.2013 tarihinde yazdı
Burcu       İzmir      
İnternette yaptığım araştırmalarda karşıma çıkan bir kaç sitede Sinem Hanım'ın bazı şikayetler için yaptığı yorumları okudum. Konularla ilgili yaklaşımı beni oldukça etkiledi ve kendisiyle görüşmek istedim. Ciddi anlamda uyumsuzluk, zorluklarla mücadelede zayıflık, ikili ilişkilerde güçlükler yaşadığım, motivasyonumun oldukça düşük olduğu, hayatta pek bir şeyden zevk almadığımı düşündüğüm bir dönemde kendisiyle tanışmış olmak, bana karşı göstermiş olduğu hassasiyet, ilgi, titizlikle verdiği ipuçlarını yakalamak beni oldukça aydınlattı. Şimdi ise bana kattığı bilgiler ışığında yoluma devam ediyor, gün geçtikçe kaliteli bir yaşama sahip olduğuma şahit oluyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir psikolog Sinem Hanım, kendisine buradan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
04.07.2013 tarihinde yazdı
Ecem Arsoy       İzmir      
Bundan 5 yıl önce panik atak tanısı konuldu ilaç almama rağmen birtürlü yenemedim.Tesadüfen internetten Sinem Demirel isminde bir psikoloğun yazılarını okudum bilmiyorum nedenini ama sanki çözüme ulaşacakmışım gibi bir his duydum. Aradım randevu alarak gittim beni dinledi koyduğu tanı ve teşhisler çok yerindeydi ilk girdiğim seanstan çıktığımda bile etkisini gördüm.Hipnoz yöntemide uygulaması iyileşme sürecimi dahada hızlandırdı.Sinem hanım her gittiğimde yüzde kaç iyileşme var diye sorması da ayrı bir güven verdi. Sinem hanımmla tanışalı 3 ay oldu bendeki iyileşme %80 ilk zamanlar haftada bir gidiyordum.daha sonra 15 günde bir şimdi ise 3ay sonrasına randevu verdi. Ben kendimdeki bu iyileşmeyi Sinem hanıma borçluyum.Teşekkürler Sinem hanım
19.06.2013 tarihinde yazdı
Ayten Acar       izmir      
Ben evli iki çocuk annesiyim 3 yaşında küçük çocuğumda kekemelik başladı.Önceleri özenti diye üzerine düşmedik fakat içine kapanık kendine güvensiz olmaya başladı.İsim vermek istemiyorum fakat birçok psikoloğa götürdüm sırf evladım düzelsin diye verdiğim para dahi umurumda değildi yeterki düzelsin istedim.1 yıl psikologlara taşımdık. Hiçbir şekilde çözüme ulaşmadığı gibi bir arpa botu yol katetmedik. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Sinem hanıma gittim çözüm odaklı çalıştığını kesin çözüm bulacağımı söylemişti arkadaşım. Çok kısa bir süre olmasına rağmen inanılmaz şekilde düzelme olduinanmadan gittim bukadar kötü tecrübeden sonra ama korktuğum olmadı.hem çocuğumun yüzü güldü hemde bizim kendisine ne kadar teşekkür etsem az genç olmasına rağmen harika bir psikolog kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
21.06.2013 tarihinde yazdı
S.E       İzmir      
Okulda oğlumuzla ilgili şikayetler almamız üzerine İnternetten çocuk psikologu arayışına girdik kendisinin hakkında yazılanlardan etkilenerek randevu aldık öncelikle işinde çok iyi olduğunu belirtmek isterim bizi anladı dinledi sonra Oğlumuzla çalıştı tekrar bizi içeri alıp yönlendirmeler yaptı biz pozitif sonuçlarını kısa bir sürede aldık öncelikle kendisi hakkında görüşlerim şu şekildedir 1) işini büyük bir ciddiyetle yapıyor olması 2) tespitlerinin yüzde yüz doğru olması 3) yapılacaklar listesi yapması ve takip etmesi 4) zaman konusunda net olması ( bize en fazla üç kez gelmeniz yeterli dedi ve gerçekten dediği gibi 2hafta da tek tek tüm sıkıntılar geçti son kontrol seansını birkaç ay sonraya verdi 5) bizim söylediklerimiz dışında da bizi yönlendirdi 6) telefonda yaptıklarımızı takip etti bence işini çok ciddiyetle yapan mükemmel bir psikolog çok doğru bir adrese girmişiz. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum sağolun varolun.
18.06.2013 tarihinde yazdı
E.C       İzmir      
Nişanlımdan yeni ayrılmıştım kime ne anlatacağımı bilemiyordum bir destek arayışı iken internette yaptığım araştırmalarım sonucunda Sinem hanımla görüşmeye başladım. Gel- gitlerle yaşanan bir iliskinin içindeyken gerçekten göremediğim birçok şeyi görmemi sağladığı için çok mutluyum kendisi sıcak kanlı pozitif profesyonel olduğu kadar arkadasça yaklaşımı da beni oldukça rahatlattı. herkes için büyük yada küçük inişler vardır. Hepimizi e olmuştur aman psikologa ne gerek var ne diyecek de ben iyi olacağım diye ancak atladığımız şey neyi neden yaşadığımızı anlamak nereye doğru gittiğimizin görmek için bir destek almaktan çekinmemeli fırtınanın içindeyken dışında olan bir ihtiyaç duyuyorsanız bence hemen elinizi uzatın ben kendisine çok teşekkür ediyorum.
18.06.2013 tarihinde yazdı
S.C       İzmir      
Şimdiye kadar ne yaptıysam nereye gitsem ne okusam birşeyler eksik gibi hissediyordum bende mi dünya da mı yaşadığım hayatta mı aslında yaşamın koşturması içinde çok hissetmiyorsunuz ama olması gerektiği gibi de olmamasının verdiği sıkıntı zihnimin altında biryerlerde beni hep mutsuz yapıyordu görünürde birşey yok gibi devam eden hayatım birgün içindekileri paylaşma isteğiyle birleşince biriyle konuşma ihtiyacı hissettim ve resmindeki gülümsemesinden aldığım pozitif duygularla Sinem hanımla görüşmeye başladım aslında ne konuşacağımı bile bilmezken su gibi herşeyi ifade edebildiğimi kendime bile itiraf edemediğim şeyleri söylediğimi farkettim gözlerindeki şevkat ve enerjisi ile aklı birleşince bir denklem çözer gibi herşeyi analiz edip bana harika bir rehber olduğu izlenimini verdi bu keşiflerle dolu büyülü yolculukta bir süre benimle olduğu ve olmasına aracı olduğu herşeye çok teşekkürler sonsuz sevgiler.
18.06.2013 tarihinde yazdı
M.D       İzmir      
Sinem Hanım'ı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Alanında çok donanımlı olduğu hissini verdi bana. Birebir yaklaşımı, aramızdaki iletişim gayet iyiydi. Kesinlikle tavsiye edebilirim. Kendisini bir tanıdık vasıtasıyla buldum. o tavsiye etmişti, bana yardım ettiği konuları tabi ki söylemek istemiyorum ama inanın cok farklı bakış acıları getirerek bana yardımcı olmaya calıstı. Diğer uzmanların muhakkak ki çok büyük bir çoğunluğunu tanımıyorum ama kesinlikle cok farklı bir yönü ve iletişi var. 3 kelime ile tanımlarsam; sıcak, içten ve bilgili diyebilirim.
18.06.2013 tarihinde yazdı